• Mikroregion Hodonínsko

Mikroregion Hodonínsko

Štafetový běh Boba Zháňala

Za krásného počasí se ve středu 10.října 2018 konal jubilejní XX. ročník štafetového běhu Boba Zháňala v Hruškách. Tentokrát se štafety zúčastnily děti z osmi základních škol Regionu Podluží. Sportovní odpoledne otevřela starostka obce Hrušky Bc. Jana Filipovičová a celou štafetu pak odstartovala atletka Kateřina Hálová. Sám Bob Zháňal se tentokrát závodu nemohl zúčastnit kvůli zdravotním potížím.  Všechny děti podaly krásné výkony, za které si odnesly nejen sladké ceny. Nejrychlejší byly tentokrát děti z Lanžhota, které zvítězily stylem start-cíl, na druhém místě pak doběhla štafeta z Mor. N. Vsi a třetí místo obsadilo domácí družstvo z Hrušek. Stejně jako během minulého ročníku se i letos podařilo překonat časový rekord této soutěže. Vítězové si vezli domů medaile a krásný putovní pohár.